איך מדפים לשטיפת כלים מפנים שטח יקר במטבח?

לא רק כשמחפשים ציוד למסעדות ולמטבחים מוסדיים: גם במטבח הביתי כדאי להקדיש תשומת לב לבחירת מדפים לשטיפת כלים. פתרון מידוף יעיל ומותאם בדיוק לצרכים הספציפיים שלכם, ובפרט כזה שמנצל באופן חכם את השטח של הקירות, מאפשר פינוי שטח משמעותי במשטח העבודה. במיוחד מומלץ לתכנן מערכות מידוף לשטיפת כלים במטבחים קטנים שבהם כל פיסת שטח פנוי חשובה מאוד.

סוגי מערכות מידוף חכמות לשטיפת כלים

כשמחפשים מדפים לשטיפת כלים, כדאי להכיר את מערכת סטור-טק. מערכת מידוף זו משמשת גם למטרות נוספות (למשל אחסון בחדרים יבשים או בחדרי הקפאה), עומדת בכל התקנים הרלוונטיים בארה”ב ובאירופה ובנוסף היא מודולרית לחלוטין כך שניתן להתאים אותה לצרכים המשתנים ולהבטיח מקסימום יעילות במדור שטיפת הכלים. השלדה של המערכת הינה מנירוסטה, והמדרסים הם מפולימרים קשיחים (וניתן לשלוף אותם כדי לשטוף אותם בקלות). עוד אופציה של מדפים שמתאימים גם למי שמחפש ציוד למסעדות וגם למטבחים מוסדיים היא מערכת לייבוש גסטרונום – שכשמה כן היא, מתאימה לייבוש כמסי תבניות גסטרונום תוך זמן קצר במיוחד בזכות התכנון החכם.

עמידות לקורוזיה

הפרמטר השני של מדפים לשטיפת כלים במסעדה או בכל מקום אחר הוא עמידות מרבית. בהתאם יש לתת עדיפות למדפים שישרתו אתכם לאורך שנים רבות – ובפרט לבחור מדפים עמידים לקורוזיה. קורוזיה (ובעברית שיתוך) היא תהליך שבו מתכת נהרסת בהדרגה עקב מגע עם חמצן. התפוררותה המתמדת של המתכת מתרחשת בעיקר בסביבה רטובה או לחה, ומאחר שמדורי שטיפת כלים הם מטבעם מקום ששוררת בו רטיבות משמעותית, מומלץ לבחור פתרונות מידוף מנירוסטה (פירוש השם נירוסטה הוא למעשה פלדת אל חלד, כלומר פלדה שלא חשופה לסכנת הקורוזיה).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>